XVI Międzyszkolny Konkurs Kolęd Witoszyce 2020

opublikowane: 2 gru 2019, 12:55 przez witoszyce szkola

XVI MIĘDZYSZKOLNY KONKURS KOLĘD

WITOSZYCE 2020

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w XVI Międzyszkolnym Konkursie Kolęd o zasięgu międzywojewódzkim dzieci z przedszkola, uczniów szkół podstawowych klas I- VIII oraz szkół średnich.

W konkursie biorą udział uczniowie wytypowani w drodze eliminacji na szczeblu szkoły. Konkurs odbędzie się w następujących kategoriach wiekowych: dzieci przedszkolne, klasy I – III szkół podstawowych,  klasy IV-VIII szkół podstawowych, szkoły średnie. Szkołę może reprezentować tylko jeden solista w danej kategorii. Solista wykonuje jedną kolędę - max. 2 zwrotki (dopuszcza się wykonanie kolędy z podkładem instrumentalnym).

Konkurs odbędzie się 24 stycznia 2020r. o godz. 1400 w Centrum Kulturalno-Sportowym przy Zespole Szkoła Podstawowa i Przedszkole  w Witoszycach.

Zgłoszenia przyjmowane są na załączonym druku do  3  stycznia 2020r.

Zgłoszenia należy kierować na Adres:

Zespół Szkoła Podstawowa i Przedszkole w Witoszycach

Witoszyce 10   56-200 Góra

Z dopiskiem „KONKURS KOLĘD”

lub na adres email:      szkolawitoszyce@interia.pl.

Pliki z podkładem należy wysłać na adres  lstecki@interia.pl

Organizator zapewnia nagrody rzeczowe dla zwycięzców i dyplomy.

Zapewniamy nagłośnienie, mikrofony bezprzewodowe, odtwarzacz CD , USB, poczęstunek  dla uczestników.

Kontakt sekretariat szkoły  (065) 543-13-23.

Komisja Konkursowa zostanie powołana przez organizatora.

Organizatorzy:

Zespół Szkoła Podstawowa i Przedszkole w Witoszycach, Rada Rodziców przy ZSPiP w Witoszycach, Stowarzyszenie Rozwoju Wsi „KRESOWIAK”.

Patronat nad Konkursem objęła Burmistrz Góry Pani Irena Krzyszkiewicz.

Sponsor strategiczny i współorganizator

OSI POLAND FOODWORKS Chróścina