XVI Powiatowy Konkurs Przyrodniczy

opublikowane: 6 mar 2017, 06:59 przez witoszyce szkola   [ zaktualizowane 6 mar 2017, 07:01 ]
„Żyjemy w czystym środowisku” to hasło przewodnie XVI  Powiatowego Konkursu Przyrodniczego dla uczniów szkół podstawowych. W dniu 8 lutego odbył się etap szkolny konkursu , w którym wzięło udział 8 uczniów z klas IV-VI : Amelia Leszkiw-  klasa IV, Natalia Banasiewicz, Aleksandra Grabowska, Karolina Lak, Martyna Wróbel, Wiktor Galicki  i Antoni pawłowski z klasy V oraz Maria Bobela z klasy VI.

Najwięcej punktów zdobyły i decyzją Powiatowej Komisji do etapu powiatowego zakwalifikowały się  niżej wymienione uczennice:

1.     Maria Bobela

2.     Natalia Banasiewicz

3.     Karolina Lak

Wszystkim uczestnikom konkursu gratuluję zaangażowania i chęci  poszerzania swoich wiadomości, a laureatkom etapu szkolnego życzę sukcesu podczas konkursu na szczeblu powiatowym , który odbędzie się w dniu 31 marca 2017r w Górze.

Nauczyciel przyrody

Czesława Zabłocka