Aktualności‎ > ‎

XV MIĘDZYSZKOLNY KONKURS KOLĘD

opublikowane: 30 sty 2019, 05:04 przez witoszyce szkola   [ zaktualizowane 16 lut 2019, 01:54 ]

25 stycznia 2019r. w Centrum Kulturalno-Sportowym w Witoszycach odbył się XV Międzyszkolny Konkurs Kolęd. Organizatorem konkursu był Zespół Szkoła Podstawowa i Przedszkole w Witoszycach oraz Stowarzyszenie Rozwoju Wsi „Kresowiak”. Współorganizatorem było OSI POLAND FOODWORKS Chróścina. Patronat nad konkursem objęła Burmistrz Góry Pani Irena Krzyszkiewicz.

Uroczystość nie mogłaby się odbyć gdyby nie wsparcie sponsorów. Dyrektor Zespołu Szkoła Podstawowa i Przedszkole w Witoszycach składa podziękowania za ufundowanie nagród i pomoc w organizacji konkursu:

 -Pani Irenie Krzyszkiewicz – Burmistrz Góry;

- Panu Piotrowi Antkowiakowi – Dyrektorowi OSI Poland Foodworks;

- Państwu Barbarze i Andrzejowi Banasiewicz;

- Państwu Barbarze i Krzysztofowi Czarnym;

- Państwu Karolinie i Grzegorzowi Eckhardt;

- Pani Anecie Śliwiak – Kwiaciarnia Hortensja;

- Panu Adrianowi Kasprzak – ADIKOMP;

- Panu Piotrowi Gluz – Dyrektorowi Banku Żywności we Wrocławiu;

-Panu Adamowi Koziołkowskiemu Pizzeria Della Casa w Górze;

- Pani Katarzynie Maksymczuk – Sołtys wsi Chróścina;

- Pani Józefie Średniawie – Sołtys wsi Witoszyce;

- Pani Agnieszce Wesołowskiej;

- Panu Danielowi Lis;

- Pani Róży Matyla;

- Pani Ewie Pieprzyk;

- Panu Józefowi Warzybok;

- Panu Dariuszowi Dąsal Demi Spółdzielnia mleczarska w Górze;

- Panu Zdzisławowi Nowackiemu;

- Rodzicom, Radzie Rodziców, nauczycielom, pracownikom administracji i obsługi przy Zespole Szkoła Podstawowa i Przedszkole w Witoszycach, byłym pracownikom szkoły, Paniom przygotowującym pierogi.

Konkurs cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem, z roku na rok zwiększa się liczba uzdolnionych muzycznie i chętnych do występów wokalistów. W konkursie wystąpiły 72 osoby z 27 szkół.

1

PRZEDSZKOLE PUBLICZNE NR 1 W GÓRZE

2

PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE „AKADEMIA MALUCHA” W GÓRZE

3

ZESPÓŁ SZKÓŁ W SICINACH – PRZEDSZKOLE NARATÓW

4

ZESPÓŁ SZKÓŁ W SICINACH –PRZEDSZKOLE SICINY

5

 SZKOŁA PODSTAWOWA W ROGACH

6

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W CZARNOBORSKU

7

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 20 WE WROCŁAWIU

8

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 13 W LESZNIE

9

PAŃSTWOWA SZKOŁA MUZYCZNA WE WROCŁAWIU

10

SZKOŁA PODSTAWOWA W JEMIELNIE

11

ZESPÓŁ SZKOŁA PODSTAWOWA I PRZEDSZKOLE W CZERNINIE

12

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 12 W LESZNIE

13

ZESPÓŁ SZKOŁA PODSTAWOWA I PRZEDSZKOLE W ŚLUBOWIE

14

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 W LESZNIE

15

SZKOŁA PODSTAWOWA W GÓRCE DUCHOWNEJ

16

ZESPÓŁ SZKOŁA PODSTAWOWA I PRZEDSZKOLE W WITOSZYCACH

17

OGÓLNOKSZTAŁCĄCA SZKOŁA MUZYCZNA NR 3 WE WROCŁAWIU

18

NIEPUBLICZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE WE WROCŁAWIU

19

LICEUM PLASTYCZNE W ZESPOLE SZKÓŁ RZEMIOSŁ ARTYSTYCZNYCH 
W JELENIEJ GÓRZE

20

SĄDOWA WISZNIA-  UKRAINA

21

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 10 W LESZNIE

22

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 9 W LESZNIE

23

SZKOŁA PODSTAWOWA W IRZĄDZACH

24

ZESPÓŁ PLACÓWEK OŚWIATOWYCH W ŚCINAWIE – GIMNAZJUM W ŚCINAWIE

25

NIEPUBLICZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W WĄSOSZU

26

SZKOŁA PODSTAWOWA W WILKOWICACH

27

GIMNAZJUM MUZYCZNE WE LWOWIE - UKRAINA

 

Gościnnie wystąpił zespół Lilia z Sądowej Wiszni na Ukrainie pod opieką Kierownika Artystycznego Pani Haliny Wójcickiej.

Dziękujemy rodzinom, które zaoferowały swoją pomoc i przyjęły pod swój dach dzieci i młodzież
z Ukrainy oraz opiekunów:

- Państwu Wioletcie i Damianowi Kornickim;

- Państwu Katarzynie i Robertowi Maksymczuk;

- Pani Malwinie Banaszak;

-Pani Julicie Kaźmierczak;

- Państwu Justynie i Tomaszowi Michalskim;

- Państwu Karolinie i Grzegorzowi Eckhardt;

- Państwu Joannie i Sebastianowi Kłys;

- Państwu Annie i Mariuszowi Krzemień;

- Pani Małgorzacie Lasik;

- Pani Ewie Pieprzyk;

- Państwu Danucie i Pawłowi Lis;

- Państwu Krystynie i Zenonowi Jachimowicz.

Wykonawcy podzieleni byli na sześć grup:

-  I   grupa -  dzieci przedszkolne;

-  II grupa - uczniowie klas I-III szkół podstawowych;

-  III  grupa - uczniowie klas IV-VI szkół podstawowych;

-  IV  grupa - uczniowie klas VII- VIII i gimnazjum;

- V grupa – uczniowie  szkół średnich;

- VI grupa- mistrzowie.

Zmagania uczestników oceniało jury w składzie:  ks. Jarosław Grabarek, Brygida Pawlak,
ks. Janusz Bobowski. Komisja konkursowa miała bardzo trudne zadanie gdyż poziom konkursu był bardzo wysoki.

W kategorii Przedszkola:

I miejsce – Zofia Paterek – Zespół Szkoła Podstawowa i Przedszkole w Czerninie – opiekun Justyna Drozdowska;

I miejsce – Ewa Jakubiak-Sęk  - Szkoła Podstawowa w Górce Duchownej – opiekun Anna Śróda;

I miejsce – Barbara Kuriata – Przedszkole Niepubliczne „Akademia Malucha” w Górze -  opiekun Ewelina Zalejska;

I miejsce – Marcelina Przybylska – Przedszkole w Sicinach – opiekun Dorota Kamińska;

I miejsce – Maja Mikołajczyk – Przedszkole Publiczne Nr 1 w Górze - opiekun Dominika Mikuś-Dzieszkowska;

I miejsce – Roksana First – Publiczna Szkoła Podstawowa w Czarnoborsku -  opiekun Natalia First;

I miejsce – Jakub Pieniak –  Zespół Szkoła Podstawowa i Przedszkole w Witoszycach - opiekun Maria Kołtowska;

W kategorii kl. I-III Szkoły Podstawowej:

I miejsce – Ewa Wielgos – Szkoła Podstawowa Nr 20 we Wrocławiu – opiekun Alicja Stefanowska;

II miejsce – Julia Stefanowska – Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna Nr 3 we Wrocławiu – opiekun Leszek Stefanowski;

III miejsce – Maja Zdebska – Zespół Szkoła Podstawowa i Przedszkole w Witoszycach – opiekun Barbara Czarna;

W kategorii kl. IV-VI Szkoły Podstawowej przyznano:

I miejsce – Aleksandra Szady – Szkoła Podstawowa Nr 4 w Lesznie – opiekun Anna Śróda;

II miejsce – Kinga Barda – Szkoła Podstawowa Irządze – opiekun Agata Wolicka;

II miejsce – Zuzanna Kaczmarek – Szkoła Podstawowa Nr 13 w Lesznie - opiekun Anna Śróda;

III miejsce – Michalina Adamska – Szkoła Podstawowa Nr 4 w Lesznie – opiekun Dorota Adamska;

III miejsce – Klaudia Huzar – Zespół Szkoła Podstawowa i Przedszkole w Witoszycach – opiekun Lucyna Sozańska;

W kategorii kl. VII-VIII Szkoły Podstawowej i Gimnazjum:

I miejsce – Aleksandra Juszczyk – Gimnazjum w Ścinawie – opiekun Marta Juszczyk;

II miejsce – Ilona Chomić – Sądowa Wisznia  Ukraina– opiekun Halina Wójcicka;

III miejsce – Julia Bednarz – Szkoła Podstawowa w Rogach – opiekun Bożena Gala – Jagi;

W kategorii Szkoły Średnie :

I miejsce – Julia Augustyniak – Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące w Wąsoszu –  opiekun Halina Mielnik;

I miejsce – Adriana Rebij – Sądowa Wisznia Ukraina – opiekun Halina Wójcicka;

W kategorii Mistrzowie :

I miejsce – Maja Bójko – Szkoła Podstawowa w Jemielnie – opiekun  Dorota Tomczyk, Andżelika Sackiewicz;

I miejsce – Jagoda Ostanowicz – Szkoła Podstawowa nr 9 w Lesznie – opiekun Roma Ostanowicz;

II miejsce – Anna Juszczyk – Liceum Plastyczne w Zespole Szkół Rzemiosł Artystycznych w Jeleniej Górze - opiekun Marta Juszczyk;

II miejsce – Maria Polak- Szkoła Podstawowa nr 12 w Lesznie – opiekun Anna Śróda, Karolina Polak;

III miejsce – Hubert Pala- Szkoła Podstawowa w Jemielnie – opiekun Dorota Tomczyk;

III miejsce – Nazar Sannicki – Sądowa Wisznia – opiekun Halina Wójcicka.

Podczas występów wszyscy uczestnicy wraz z opiekunami zostali zaproszeni na poczęstunek - pyszne pierogi, pizzę, soki oraz kawę i ciasto.

Podsumowując wydarzenie, gospodarz konkursu Dyrektor ZSPiP w Witoszycach Leszek Stecki podziękował dzieciom biorącym udział w konkursie, komisji konkursowej, rodzinom które przyjęły dzieci, sponsorom, nauczycielom przygotowującym konkurs, seniorkom za przepyszne pierogi, pracownikom administracji i obsługi, opiekunom i przede wszystkim rodzicom za wkład włożony w przygotowanie i udział w konkursie.

Gratulujemy wszystkim nagrodzonym i zapraszamy za rok na XVI Międzyszkolny Konkurs Kolęd.



                                                                                                 

https://goo.gl/photos/69kxUvquy5CDNsW58

Comments