XXII Ogólopolski Górowski Konkurs Informatyczny

opublikowane: 29 kwi 2022, 05:29 przez witoszyce szkola
Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XXII Ogólnopolskim Górowskim Konkursie Informatycznym dla uczniów klas VII-VIII  organizowanym  przez Powiatowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Poradnictwa Psychologiczno - Pedagogicznego w Górze.  Zadaniem konkursowym było wykonanie plakatu.  Prace Agaty Antolak i Zuzanny Żygadło zostały przekazane do oceny komisji w Górze. Uczniowie zostali zakwalifikowani do finału konkursu, który odbył się w Górze.

Gratuluję!!!
                                                                                                                                       Lilia Burdziłowska