XX Ogólnopolski Górowski Konkurs Informatyczny

opublikowane: 20 maj 2020, 00:26 przez witoszyce szkola

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XX Ogólnopolskim Górowskim Konkursie Informatycznym dla uczniów klas IV-VI pod hasłem "Rok dla niepodległej" organizowanym  przez Powiatowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Poradnictwa Psychologiczno - Pedagogicznego w Górze.  Zadaniem konkursowym było wykonanie prezentacji multimedialnej.  Prace Filipa Siekanowicza i Zuzanny Żygadło zostały przekazane do oceny komisji w Górze. Uczniowie zostali zakwalifikowani do finału konkursu, który jednak został odwołany ze względu na zagrożenie epidemiologiczne. Uczniowie uzyskali tytuł finalisty w XX Ogólnopolskim Górowskim Konkursie Informatycznym w kategorii szkoły podstawowe pod hasłem „Rok dla Niepodległej”.

Gratuluję!!!

Lilia Burdziłowska