„Zachowaj trzeźwy umysł” -przedstawienie programu profilaktycznego

opublikowane: 24 mar 2019, 09:05 przez witoszyce szkola   [ zaktualizowane 24 mar 2019, 09:17 ]

Dnia 22 grudnia 2018 roku w naszej szkole odbyło się przedstawienie przygotowane przez  uczniów  z koła teatralnego pt. „Zachowaj trzeźwy umysł” pod opieką Lucyny Sozańskiej.

Spektakl  miał na celu przede wszystkim, poruszyć niezwykle ważny problem, jaki stanowią w dzisiejszych czasach uzależnienia. Młodzież w tym wieku  ulega presji namowom grupy, jest przydatna na złe wpływy kolegów, boryka się z różnymi problemami wieku młodzieńczego. Dlatego chcieliśmy uświadomić uczniów,  jakie są negatywne,  zgubne  skutki nałogów dla młodego organizmu  oraz  jak skutecznie odmawiać ale także  motywować młodych ludzi .

Po zakończeniu przedstawienia  głos zabrał Pan Dyrektor, który podziękował za występ.

Lucyna Sozańska