ZAJĄCZEK W PRZEDSZKOLU

opublikowane: 30 mar 2021, 03:53 przez witoszyce szkola   [ zaktualizowane 30 mar 2021, 04:02 ]
W marcu dzieci z grupy Smerfy rozmawiały o zbliżających się świętach- Wielkanocy. Poznawały zwyczaje i tradycje świąteczne: malowały pisanki, wyklejały kurczaczki, wykonywały dekoracje świąteczne. Zwyczaj chowania upominków przez Zajączka Wielkanocnego, wszystkim przedszkolakom jest również dobrze znany, jednak w tym roku dzieci obawiały się, że w związku z wprowadzonym zdalnym nauczaniem Zajączek nie zdąży z upominkami.

Zajączek zrobił jednak niespodziankę dzieciom, zostawił prezenty na placu przed szkołą już w piątek. Trzeba przyznać, że sprytnie ukrył upominki, ponieważ niektóre dzieci długo ich szukały. Była to wspaniała niespodzianka, która sprawiła dzieciom wiele radości.

Maria Kołtowska