ZAKOŃCZENIE PRZEDSZKOLA

opublikowane: 25 cze 2021, 05:35 przez witoszyce szkola   [ zaktualizowane 2 lip 2021, 14:55 ]
24 czerwca w Przedszkolu odbyła się uroczystość pożegnalna sześciolatków. Dzieci 5-letnie pożegnały swoich starszych kolegów, którzy po wakacjach rozpoczynają nowy etap edukacji. Były piosenki i wierszyki, które opowiadały o pożegnaniu, tęsknocie, ale i nowych zadaniach czekających przyszłych uczniów. Pan dyrektor wraz z wychowawczyniami wręczyli dzieciom dyplomy za wspólną naukę i zabawę oraz książki i upominki. Dzieci 6-letnie podziękowały swojej pani oraz wszystkim pracownikom przedszkola za trud włożony w ich wychowanie. Nauczycielki wręczyły podziękowania Rodzicom za współpracę, życzliwość oraz troskę. Życzymy  wszystkim dzieciom udanych wakacji, a sześciolatkom powodzenia w szkole.

Maria Kołtowska