Aktualności‎ > ‎

Zakończenie Roku Szkolnego 2016/2017

opublikowane: 24 cze 2017, 01:02 przez witoszyce szkola   [ zaktualizowane 24 cze 2017, 01:07 ]
23 czerwca w Zespole Szkoła Podstawowa i Przedszkole w Witoszycach odbyło się Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego 2016/2017, w którym udział wzięli zaproszeni goście: w imieniu Burmistrz Góry - Pan Piotr Głowacki - Naczelnik Wydziału Planowania i Realizacji Inwestycji, Pani Józefa Średniawa - Sołtys Wsi Witoszyce, Pani Katarzyna Maksymczuk - Sołtys Wsi Chróścina, Pani Aleksandra Cencora - Przedstawiciel OSI FOODWORKS POLAND, Pani Barbara Chrystman Kurzawa - Nadleśnictwo Góra Śląska, nauczyciele, pracownicy szkoły, rodzice oraz uczniowie.

Po wprowadzeniu sztandaru i odśpiewaniu hymnu narodowego przez społeczność szkolną głos zabrał Dyrektor Szkoły Leszek Stecki, który w swoim wystąpieniu podziękował wszystkim za całoroczną pracę, uczniom gratulował sukcesów i bardzo dobrych wyników w nauce.

Następnie głos zabrał Pan Piotr Głowacki, który na ręce Dyrektora przekazał podziękowania od Pani Burmistrz Góry Ireny Krzyszkiewicz.

Następnie Dyrektor w asyście wychowawców wręczył Listy Gratulacyjne, Odznaki Wzorowego Ucznia oraz Świadectwa z wyróżnieniem uczniom klas I-VI oraz podziękowania zaproszonym gościom, nauczycielom i kadrze niepedagogicznej. W kolejnej części wychowawcy wręczyli podziękowania rodzicom a

także zostały wręczone dyplomy za osiągnięcia sportowe oraz stypendia naukowe i nagrody za pracę uczniów w poczcie sztandarowym.

Po wyprowadzeniu pocztu sztandarowego uczniowie przedstawili program artystyczny, poprzez który starali się wyrazić wdzięczność nauczycielom i rodzicom za trud wychowania i nauczania.

W dalszej części uroczystości uczniowie wraz z wychowawcami udali się do swoich klas, aby otrzymać upragnione świadectwa.


Uczniowie, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce w roku szkolnym 2016/2017:


Klasa IOliwia Bidzińska
Maja Zdebska


Klasa II


Anna Pawłowska

Oliwia Głowacka

Bartosz Marciniszyn

Zuzanna Urbaniak

Lena Halaberda

Klasa III


Alicja Kaźmierczak

Filip Siekanowicz

Katarzyna Urbaniak

Mikołaj Zarzycki

Klasa IV


Amelia Leszkiw

Zuzanna Ślosarczyk

Julia Maksymczuk

Klasa V


Martyna Wróbel

Natalia Banasiewicz

Klasa VI


Maria Bobela

Natalia Przygucka

 

Uczniowie, którzy osiągnęli 100% frekwencję:

Natalia Przygucka
Anna Pawłowska


Wszystkim uczniom i ich rodzicom życzymy spokojnych i udanych wakacji!!!

Do zobaczenia we wrześniu!!!

                                                                                                                                                                     Lilia Burdziłowska


https://goo.gl/photos/69kxUvquy5CDNsW58

Comments