Zakończenie Roku Szkolnego 2016/2017

opublikowane: 24 cze 2017, 01:02 przez witoszyce szkola   [ zaktualizowane 24 cze 2017, 01:07 ]
23 czerwca w Zespole Szkoła Podstawowa i Przedszkole w Witoszycach odbyło się Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego 2016/2017, w którym udział wzięli zaproszeni goście: w imieniu Burmistrz Góry - Pan Piotr Głowacki - Naczelnik Wydziału Planowania i Realizacji Inwestycji, Pani Józefa Średniawa - Sołtys Wsi Witoszyce, Pani Katarzyna Maksymczuk - Sołtys Wsi Chróścina, Pani Aleksandra Cencora - Przedstawiciel OSI FOODWORKS POLAND, Pani Barbara Chrystman Kurzawa - Nadleśnictwo Góra Śląska, nauczyciele, pracownicy szkoły, rodzice oraz uczniowie.

Po wprowadzeniu sztandaru i odśpiewaniu hymnu narodowego przez społeczność szkolną głos zabrał Dyrektor Szkoły Leszek Stecki, który w swoim wystąpieniu podziękował wszystkim za całoroczną pracę, uczniom gratulował sukcesów i bardzo dobrych wyników w nauce.

Następnie głos zabrał Pan Piotr Głowacki, który na ręce Dyrektora przekazał podziękowania od Pani Burmistrz Góry Ireny Krzyszkiewicz.

Następnie Dyrektor w asyście wychowawców wręczył Listy Gratulacyjne, Odznaki Wzorowego Ucznia oraz Świadectwa z wyróżnieniem uczniom klas I-VI oraz podziękowania zaproszonym gościom, nauczycielom i kadrze niepedagogicznej. W kolejnej części wychowawcy wręczyli podziękowania rodzicom a

także zostały wręczone dyplomy za osiągnięcia sportowe oraz stypendia naukowe i nagrody za pracę uczniów w poczcie sztandarowym.

Po wyprowadzeniu pocztu sztandarowego uczniowie przedstawili program artystyczny, poprzez który starali się wyrazić wdzięczność nauczycielom i rodzicom za trud wychowania i nauczania.

W dalszej części uroczystości uczniowie wraz z wychowawcami udali się do swoich klas, aby otrzymać upragnione świadectwa.

Uczniowie, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce w roku szkolnym 2016/2017:

Klasa I

Klasa VI

Maria Bobela

Natalia Przygucka

Uczniowie, którzy osiągnęli 100% frekwencję:

Natalia Przygucka
Anna Pawłowska

Wszystkim uczniom i ich rodzicom życzymy spokojnych i udanych wakacji!!!

Do zobaczenia we wrześniu!!!

Lilia Burdziłowska