Z Krecikiem przez świat bajek

opublikowane: 13 gru 2017, 13:11 przez witoszyce szkola   [ zaktualizowane 13 gru 2017, 13:42 ]
Dzisiaj w naszej szkole odbyła się audycja muzyczna dla dzieci w wykonaniu Centrum Edukacji ATUT pt:" Z Krecikiem przez świat bajek".

Krecik zabrał widzów w podróż po czeskich zamkach, ucząc ich przy tym zabawnych piosenek łamiących język i częstując knedliczkami oraz opowiadając o tradycjach świątecznych. Muzycy w podzięce zabrali Krecika do świata współczesnych bajek. Dzieci poznały bajki z czasów dzieciństwa swoich rodziców, a także dowiedzieli się co nieco o naszych czeskich sąsiadach.

Po koncercie zostały wręczone certyfikaty uczestnictwa w konkursie Domu Kultury na EKOPRODUKT, w którym wyróżnienie w kategorii klas III-IV otrzymał uczeń naszej szkoły Tomasz Kaźmierczak.

Pogratulowaliśmy również uczniom naszej szkoły, którzy należą do akademii Taekwon-Do Drache i podczas wielkopolskich mikołajkowych mistrzostw uzyskali wysokie rezultaty czego efektem były puchary i medale.

Lilia Burdziłowska