Dotyczy postępowania o udzielenie zamówienia na wykonanie zadania

Data publikacji: Sep 30, 2020 8:14:20 AM

Witoszyce, dnia 30.09.2020

Dotyczy postępowania o udzielenie zamówienia

na wykonanie zadania

Informujemy Państwa, że w przedmiotowym postępowaniu złożono

4 oferty. Po przeanalizowaniu ofert komisja stwierdza, że żadna z ofert nie spełnia wymogów dotyczących zapytania ofertowego.

Uzasadnienie 1 oferta brak wymaganych dokumentów, 3 oferty niezgodny załącznik 1B. W związku z tym postępowanie o udzielenie zamówienia „Zakup i dostawę wyposażenia - pomocy dydaktycznych niezbędnych do realizacji podstawy programowej z przedmiotów przyrodniczych w szkołach podstawowych” zostaje unieważnione.

Leszek Stecki

Dyrektor Zespołu Szkoła Podstawowa i Przedszkole